cukurova_havuz7.jpg
cukurova_havuz6.jpg
cukurova_havuz5.jpg
cukurova_havuz2.jpg
cukurova_havuz4.jpg
cukurova_havuz1.jpg
cukurova_havuz9.jpg
cukurova_havuz8.jpg
   

Garanti Prosedürü

Mersin Havuz’da satılan tüm ürünler ithalatçı ve/veya imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Ürünlerin garanti süresi ürün detaylarında belirtilmiştir.

Tüm elektrikli ürünlerde voltaj hasarları, uygun kesitte kablolamanın yapılmaması, pompalarda elektrik hasarları ve ters çalışma, kuru çalışma vb. sebeplerden meydana gelen arızalar, garanti kapsamı dışındadır.

Digital kumanda panolu ve digital cihazlar (harici kumanda panolu sauna ısıtıcıları, buhar jeneratörleri vb. ürünler) yetkili teknik elemanlar tarafından monte edilmemesi, sudaki minerallerden dolayı oluşabilecek hasarlar garanti kapsamı dışındadır.

Ürünün beraberindeki Faturasını veya varsa Garanti Belgesini saklayınız (Fatura garanti belgesi yerine geçerlidir).

Arızalı ürününüzü faturası ve/veya garanti belgesi ile birlikte, firmamıza başvurma sureti ile garanti kapsamında tamir yaptırabilirsiniz.

Buhar sistemlerinde kireçten dolayı oluşabilecek hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Yetkili servisler dışında kişi/kişilerin müdahalesi ürünü garanti kapsamından çıkarır.

Arızalı ürünler kullanıcı kaynaklı olmaması durumunda 3 defa aynı sorundan dolayı tamir edildikten sonra sorun giderilemiyorsa arızalı ürün yenisiyle değiştirilebilir.

Kullanıcı, arızalı ürününü tarafımıza teslim edilecektir. Tarafımıza ulaştırdığınız ürünün onarım süresi, servis/servislerimizin onarım süresine bağlı olarak değişmektedir.

*** Ürünlerimizin tamamı ISO9001 ve CE belgeli olup malzemenin cinsine göre 2 ile 5 yıl arasında garanti kapsamı dahilindedir.

Türkiye Havuz Market

Bizi Takip Edin

Referans Markalarımız